Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Od blisko czterech tygodni rynek porusza się w konsolidacji pomiędzy poziomami 4.2800 – 4.3360. Biorąc pod uwagę, że pod koniec ubiegłego tygodnia odrzuciliśmy górne ograniczenie boxu, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków w okolice wspomnianego już poziomu 4.2800.

EURPLN H4

USDPLN

Od kilku dni rynek oscyluje w okolicy strefy oporu pomiędzy poziomem 4.10 i mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Biorąc pod uwagę wygląd ostatnich świec na wykresie dziennych, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się odrzucenia wspomnianej strefy i ponownych spadków.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera XM, gwarantującego ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

USDPLN Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Asseco Buisiness Solutions [ABS] i Otmuchów [OTM]
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – który kraj deponuje najwięcej środków na Forex?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here