Naga MarketsZapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym cyklem analiz, które na łamach portalu Comparic.pl będzie można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


USDPLN

„Na pierwszy ogień” pod lupę bierzemy parę Dolara Amerykańskiego i Polskiego Złotego. Instrument ten od dwóch tygodni zdecydowanie zwyżkuje i dotarł właśnie do ważnej strefy podażowej. Warto zwrócić uwagę, że podczas wzrostów z poziomu 3.7773 rynek nie wykonał żadnej głębszej korekty. Jeżeli w najbliższym czasie nastąpi zdecydowane odrzucenie w/w strefy 3.9262 – 3.9376 wówczas potencjalnym wsparciem, w kierunku którego moglibyśmy spodziewać korekty spadkowej byłyby okolice poziomu 3.8729.

USDPLN H4
USDPLN H4

EURPLN

To kolejna para walutowa, która ukazuje zdecydowane osłabienie się polskiej waluty. Niemal od miesiąca rynek porusza się na północ w kanale wzrostowym i wszystko wskazuje na to, że po przetestowaniu i odrzuceniu w dniu wczorajszym wsparcia 4.3493 kolejnym targetem dla pozycji długich mogą okazać się okolice poziomu 4.3812.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Otwórz konto i przetestuj niskie spready od brokera InterTrader[/pullquote]

EURPLN H4
EURPLN H4

GBPPLN

Podobnie jak w przypadku pary walutowej EURPLN od dłuższego czasu rynek poruszał się w kanale wzrostowym. Dzisiejszy silny impuls wzrostowy spowodował wybicie górą i może to być oznaką zbliżających się dynamicznych wzrostów. Jeżeli w najbliższym czasie rynek nie zaneguje tego wybicia i nie wróci do kanału trendowego, wówczas potencjalnym targetem dla pozycji długich mogą okazać się okolice poziomu 5.2540.

GBPPLN H4
GBPPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here