Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Zgodnie z moją wcześniejsza projekcją rynek dotarł dziś w okolice poziomu 4.30, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Jest to nie tylko istotne wsparcie ale również techniczny zasię formacji głowy z ramionami (RGR), o którym po raz pierwszy pisałem już 20 grudnia 2016r. Jeżeli w najbliższym czasie wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii trendu spadkowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN H4

USDPLN

Na skutek trwających od połowy grudnia spadków rynek dotarł dziś w okolice istotnego wsparcia 3.9850, gdzie (na niższych interwałach) pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli poziom ten zostanie odrzucony, wówczas spodziewać moglibyśmy się wzrostów nawet w okolice poziomu 4.10.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

USDPLN Daily

CHFPLN

Również para CHFPLN dotarła wczoraj w okolice lokalnego wsparcia 4.0200, gdzie dziś pojawiła się reakcja popytowa. Mimo, iż spodziewałem się tu nieco dalszych spadków, biorąc pod uwagę korelacje z pozostałymi parami walutowymi z PLN, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przynajmniej korekty wzrostowej.

CHFPLN Daily

GBPPLN

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków rynek dotarł dziś w okolice linii trwającej od dłuższego czasu tendencji wzrostowej zbiegającej się precyzyjnie z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego.Trwałe pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 4.9350 bądź nawet 4.8750.

GBPPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… NZD/USD, GBP/AUD, AUD/JPY
Następny artykułNordea Bank AB – przyspieszenie wzrostów w kanale
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here