Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Zgodnie z moją wcześniejsza projekcją rynek dotarł dziś w okolice poziomu 4.30, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Jest to nie tylko istotne wsparcie ale również techniczny zasię formacji głowy z ramionami (RGR), o którym po raz pierwszy pisałem już 20 grudnia 2016r. Jeżeli w najbliższym czasie wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii trendu spadkowego.

EURPLN H4

USDPLN

Na skutek trwających od połowy grudnia spadków rynek dotarł dziś w okolice istotnego wsparcia 3.9850, gdzie (na niższych interwałach) pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli poziom ten zostanie odrzucony, wówczas spodziewać moglibyśmy się wzrostów nawet w okolice poziomu 4.10.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

USDPLN Daily

CHFPLN

Również para CHFPLN dotarła wczoraj w okolice lokalnego wsparcia 4.0200, gdzie dziś pojawiła się reakcja popytowa. Mimo, iż spodziewałem się tu nieco dalszych spadków, biorąc pod uwagę korelacje z pozostałymi parami walutowymi z PLN, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przynajmniej korekty wzrostowej.

CHFPLN Daily

GBPPLN

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków rynek dotarł dziś w okolice linii trwającej od dłuższego czasu tendencji wzrostowej zbiegającej się precyzyjnie z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego.Trwałe pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 4.9350 bądź nawet 4.8750.

GBPPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… NZD/USD, GBP/AUD, AUD/JPY
Następny artykułNordea Bank AB – przyspieszenie wzrostów w kanale
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here