Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem InterTrader, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Od kilku tygodni czekamy na realizację naszego pro-spadkowego scenariusza zakładającego wybicie linii szyi formacji RGR. Tuz przed świętami obserwowaliśmy dynamiczne spadki dzięki którym, rynek na chwilę znalazł się poniżej poziomu 4.40 a jeżeli tylko dzisiejsza świeca na wykresie dzienny zakończy się na obecnym bądź niższym poziomie, wyczekiwanego wybicia moglibyśmy spodziewać się być może jeszcze w tym roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Na skutek wybicia dołem z kanału wzrostowego jeszcze w ubiegłym tygodniu rynek pokonał lokalne wsparcie 5.19. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania kolejnego wsparcia 5.14, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 5.0750.

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Od blisko 1,5 tygodnia rynek porusza się w kanale spadkowym. W efekcie tych spadków dziś pokonaliśmy linię tendencji wzrostowej, którą wraz z górnym ograniczeniem kanału obecnie re-testujemy od dołu (jako opór). odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków w najbliższym czasie.

U Brokera InterTraderDirect każde zlecenie klienta jest w 100% pokrywane na rynku – – sprawdź ofertę

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Mirbud [MRB] i Polnord [PND]
Następny artykułUSDCAD testuje listopadowe maksima
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here