Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Po wielu dniach i kilku analizach wyczekiwania zdarzyło się…rynek zrealizował moje założenia, o których pisałem już wielokrotnie w ostatnim czasie. Wybicie poziomu 4.3960 otworzyło drogę do dalszych spadków. Wczoraj dotarliśmy do pierwszego istotnego wsparcia 4.3660 gdzie spodziewać można było się reakcji popytowej. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków w okolice poziomu 4.3000, który jest potencjalnym zasięgiem formacji głowy z ramionami, o której pisałem chociażby w mojej ostatniej analizie.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Na skutek trwających od blisko pięciu tygodni spadków, w dniu wczorajszym rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 5.14. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się nawet przetestowania okolic poziomu 4.8750 choć pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy niebieskiej strefy wsparcia.

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

W miniony wtorek rynek odrzucił górne ograniczenie kanału spadkowego po czym, na skutek dynamicznych spadków wybiliśmy dołem. Obecnie obserwujemy jak po dynamicznych spadkach rynek odrzuca po re-teście dolne ograniczenie wcześniejszego kanału oraz znajdujący się w jego okolicy opór 4.1750. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 4.1090.

Analiza została wykonana na platformie TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

USDPLN H4
USDPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin traci 20% w zaledwie 4 godziny
Następny artykułEURUSD – ruch w kierunku 1.0570
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here