Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


CHFPLN

Rynek od dwóch tygodni oscyluje nieco poniżej lokalnego oporu 4.0850. Ponieważ cała obecna konsolidacja jest korektą czas względem wcześniejszych spadków a na wykresie dziennym powstają liczne świece z długimi górnymi cieniami, w najbliższym czasie spodziewałbym się odrzucenia obecnej strefy i kontynuacji spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
CHFPLN Daily
CHFPLN Daily

GBPPLN

Na skutek dynamicznych wzrostów rynek dotarł we wtorek w okolice poziomu 5.0650, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Późniejsza korekta spadkowa dotarła jednak jedynie w okolice lokalnego wsparcia 5.0150, gdzie na skutek pojawienia się reakcji popytowej utworzyło się prawe ramię formacji odwróconej głowy z ramionami (oRGR). Dzisiejsze wzrosty pokonały linię szyi i jeżeli tylko podaż szybko nie zaneguje tego wybicia, potencjalnym zasięgiem dla dalszych wzrostów mogłyby okazać się nawet okolice poziomu 5.2000.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

GBPPLN H4
GBPPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWygrana tradera. “Viczi” otrzyma należną mu nagrodę od HFT Brokers
Następny artykułPrzed zamknięciem. Cyfrowy Polsat [CPS] i Chemos [CHS]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here