Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Mimo, że spadki nie dotarły w okolice kluczowego wsparcia 4.2550, wraz z początkiem tygodnia pojawiła się reakcja popytowa i od wtorku obserwujemy wzrosty. Jeżeli ruch na północ będzie kontynuowany, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego jeszcze w styczniu poziomu 4.3505.

EURPLN Daily

USDPLN

Na skutek odrzucenia istotnego wsparcia 3.9800 od początku tygodnia rynek porusza się na północ. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego re-testu poziomu 4.10.

USDPLN Daily

GBPPLN

Tu również od początku tygodnia rynek porusza się na północ. Obecnie znajdujemy się w okolicy lokalnego oporu 5.0890, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów w okolice 5.1400.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

GBPPLN H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWzrost wolumenu w FXSpotStream oraz EBS
Następny artykułWyniki kwartalne Twitter i Coca-Cola – All Markets Online
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here