Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Rynek od ponad czterech tygodni porusza się w konsolidacji pomiędzy poziomami 4.28 – 4.3360. Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spokojnych wzrostów dotarliśmy w okolice lokalnego oporu 4.32, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Biorąc pod uwagę  spokojną dynamikę ostatnich wzrostów wydaje się, że są one jedynie korektą i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

EURPLN H4

USDPLN

Od kilku dni rynek oscyluje w okolicy strefy oporu pomiędzy poziomem 4.10 i mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Biorąc pod uwagę wygląd ostatnich świec na wykresie dziennych, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się odrzucenia wspomnianej strefy i ponownych spadków.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

USDPLN Daily

GBPPLN

Przez niemal cały luty rynek poruszał się bardzo spokojnie na północ w efekcie czego, w ubiegłym tygodniu dotarliśmy w okolice strefy oporu. Odrzucenie tego poziomu mogłoby spowodować ponowne spadki.

GBPPLN Daily

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że na skutek wczorajszych spadków wybiliśmy dołem z kanału wzrostowego i obecnie re-testujemy od dołu jego dolne ograniczenie. Jeżeli opór ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji trwających od piątku spadków.

Już teraz zapisz się na wieczorny przegląd rynków LIVE

GBPPLN H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSD/CHF walczy ze wsparciem w obliczu amerykańskich danych
Następny artykułPrzed zamknięciem. Alior [ALR] i Biomed Lublin [BML]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here