Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Rynek od 27 stycznia br. porusza się w szerokiej konsolidacji. Na skutek odrzucenia jej dolnego ograniczenia po raz kolejny znaleźliśmy się w okolicy lokalnej strefy oporu. Biorąc pod uwagę zdecydowane osłabienie siły popytowej, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się odrzucenia tego poziomu i ponownych spadków.

EURPLN H4

USDPLN

Rynek od dłuższego czasu oscyluje w okolicy poziomu 4.10 i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Mimo, że już kilkukrotnie obserwowaliśmy pojawienie się reakcji podażowej to rynek w dalszym ciagu nie może definitywnie odrzucić tej strefy. Biorąc jednak pod uwagę kąt nachylenia obecnej fali wzrostowej bardziej przypomina ona jedynie korektę aniżeli nowy impuls.

Weź udział w webinarze. Wsparcia/opory, linie trendu i prawo akcji-reakcji w tradingu.

USDPLN Daily

CHFPLN

Od kilku dni rynek oscyluje w okolice w okolicy ubiegło miesięcznych minimów i istotnego wsparcia 4.01. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 3.89. Jeżeli jednak, w najbliższym czasie pojawiłaby się reakcja podażowa i rynek wybiłby linię trendu spadkowego, wzrosty mogłyby dotrzeć w okolice 4.0850 bądź nawet 4.1850.

CHFPLN Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDJPY – kierunek wybicia z konsolidacji wskaże kierunek ruchu
Następny artykułReakcja USD/CAD na dane bilansu handlowego z Kanady i USA
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here