Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Rynek od ponad dwóch tygodni porusza się na północ w kanale wzrostowym. Na skutek tych wzrostów już w ubiegłym tygodniu pokonaliśmy linię trwającego od od początku grudnia ubiegłego roku trendu spadkowego. Obecnie kurs EURPLN znajduje się w okolicy dolnego ograniczenia kanału i jeżeli tylko wsparcie to po raz kolejny zatrzymałoby podaż, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 4.3505.

EURPLN H4

USDPLN

Na skutek trwających od początku miesiąca wzrostów rynek dotarł dziś w okolicy strefy oporu pomiędzy mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego a poziomem 4.10. Jeżeli w najbliższym czasie pojawi się reakcja podażowa i rynek odrzuci obecny opór, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków. Jeżeli natomiast siła popytowa będzie wystarczająca bo obecną strefę pokonać, wówczas wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice poziomu 4.25. Niewątpliwie kurs USDPLN znajduje się obecnie w interesującym miejscu i warto obserwować tą parę walutową.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera XM, gwarantującego ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

USDPLN Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMilion w zarządzanie – podsumowanie szóstego dnia konkursu
Następny artykułOpcje waniliowe. Przełamanie linii trendu wzrostowego na srebrze
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here