Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem InterTrader, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Od kilku dni obserwujemy jak rynek oscyluje w okolicy poziomu 4.4560, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków. Biorąc pod uwagę, że obecny opór w przeszłości również powstrzymywał popyt przed dalszymi wzrostami, bardzo możliwe, że wkrótce powstanie pro-spadkowa formacja głowy z ramionami. Najbliższym istotnym wsparciem, w okolicy którego moglibyśmy się wówczas spodziewać pojawienia reakcji popytowej wydają się okolice poziomu 4.3680.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Od ponad czterech tygodni rynek porusza się na północ w kanale wzrostowym i mimo próby wybicia góra podaż zanegowała szansę na dynamiczne wzrosty przez co ponownie znaleźliśmy się w kanale. Obecnie od trzech dni oscylujemy w okolicy górnego ograniczenia formacji, którego odrzucenie mogłoby spowodować kontynuację ubiegłotygodniowych spadków.

InterTraderDirect ma podpisane umowy partnerskie z wieloma dostarczycielami płynności bankowymi oraz poza bankowymi dzięki czemu klient na specjalne życzenie może zmienić dostarczyciela płynności – sprawdź ofertę

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Od piątkowego popołudnia obserwujemy korektę spadkową, która dziś dotarła w okolice poziomu 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu wzrostowego. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów w okolice 4.2530 zbiegającego się z zewnętrznym mierzeniem 144.4% ostatniej korekty.

Analiza została wykonana na platformie brokera brokera InterTrader, u którego spready w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 13.3, 19.8, 9.7 pipsa.

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCredit Suisse z nowymi zleceniami oczekującymi na JPY
Następny artykułJustin Bennett: USD/CAD na wieloletnim wsparciu przed decyzją FED
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here