Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Mimo, że wraz z początkiem tygodnia rynek wybił linię trendu spadkowego, tak jak wspomniałem ostatnio, nie oznaczało to pewnej zmiany nastawienia rynku. Na skutek wczorajszych spadków nie tylko ponownie znaleźliśmy się poniżej wspomnianej linii ale również pokonaliśmy istotne wsparcie 4.35. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 4.30.

EURPLN H4

GBPPLN

Na skutek trwających od blisko dwóch tygodni wzrostów rynek dotarł dziś w okolice niezwykle istotnego oporu 5.14 zbiegającego się z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, gdzie pojawiała się reakcja podażowa. Mimo, że potencjalny zasięg formacji głowy z ramionami, o której pisałem ostatnio znajduje się nieco dalej, odrzucenie obecnego oporu mogłoby spowodować przynajmniej korektę spadkową, która mogłaby ponownie przetestować okolice poziomu 5.0650 zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

GBPPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAT&T kolejna spółka zaprezentowała dane – All Markets Online
Następny artykułDane z USA – sprzedaż domów, PMI, Conference Board
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here