Naga Marketsintertrader_logo1Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym cyklem analiz, które na łamach portalu Comparic.pl będzie można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją rynek dotarł do ważnego oporu 4.3812 po czym dynamicznie go odrzucił. Impuls podażowy był na tyle silny, że spowodował również wybicie z trwającego od miesiąca kanału wzrostowego. Obecnie znajdujemy się w okolicach lokalnego wsparcia i w najbliższym czasie spodziewałbym się przynajmniej korekty wzrostowej i ponownego przetestowania wyłamanego oporu 4.3492 zbiegającego z miejscem wybicia z kanału. Dopiero odrzucenie tego poziomu mogłoby dać sygnał do kontynuacji spadków nawet w okolice poziomu 4.3138.

EURPLN H4
EURPLN H4

GBPPLN

Po czwartkowym wybicie górą z kanału wzrostowego rynek równie dynamicznie powrócił w jego granice. Obecnie od niemal czterech dni obserwujemy konsolidację pomiędzy poziomami 5.1640 – 5.2128, która może zwiastować korektę spadkową. Aby tak się mogło stać musielibyśmy w pierwszej kolejności pokonać dolną granicę kanału oraz wsparcie 5.1640.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Otwórz konto i przetestuj niskie spready od brokera InterTrader[/pullquote]

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Zgodnie z moją czwartkową projekcją rynek odrzucił strefę podażową w okolicach 3.9265 i powoli zmierza do zakładanego wcześniej targetu 3.8727. Warto również zwrócić uwagę, że poziom ten znajduje się również w okolicach poziomu 38.2% korekty Fibonacciego z całego ruchu wzrostowego oraz linii trendu. Jeżeli w najbliższym czasie odrzucimy tą strefę, wówczas potencjalnym targetem dla pozycji długich ponownie okaże się strefa podażowa w okolicach 3.9265.

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here