Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem InterTrader, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją, na skutek odrzucenia strefy podażowej w okolicy poziomu 4.50 od wtorku obserwujemy spadki, które nie tylko dotarły ale również pokonały wsparcie 4.4560, które obecnie re-testujemy od dołu jako opór. Odrzucenie tego poziomu mogłoby spowodować kontynuację spadków nawet w okolice poziomu 4.3680.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Zgodnie z naszą wtorkową projekcją rynek dotarł wczoraj w okolice poziomu 5.2200. Dzisiejszy dzień jednak ponownie należał do popytu choć biorąc pod uwagę, że wzrosty dotarły jedynie w okolice poziomu 5.2900 zbiegającego się z momentum 50% Fibonacciego zakładać moglibyśmy, że są one jedynie korekta wzrostową i w najbliższym czasie spadki będą kontynuowane.

InterTrader Direct koncentruje się na najlepszych warunkach transakcyjnych do zarabiania dla money managerów oraz klientów detalicznych – sprawdź ofertę

GBPPLN Daily
GBPPLN Daily

USDPLN

Mimo, że wczoraj rynek pokonał wsparcie 4.1300, na skutek dzisiejszych dynamicznych wzrostów ponownie znaleźliśmy się powyżej tego poziomu. Obecnie znajdujemy się w okolicy lokalnego oporu zbiegającego się z momentum 50% Fibonacciego, którego odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Biorąc jednak pod uwagę siłę ostatniego impulsu, spodziewać moglibyśmy się, że wzrosty dotrą nawet w okolice 4.2100 i dopiero tam pojawi się silna reakcja podażowa.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera InterTrader

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – po EBC, przyszedł czas na FED
Następny artykułCzwartkowy przegląd rynków – EURUSD, GBPUSD, USDCHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here