Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to nowy cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl będzie można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Od dłuższego czasu rynek porusza się na południe. Pod koniec ubiegłego tygodnia (w piątek) pokonaliśmy bardzo istotną strefę wsparcia 4.3133 – 4.3159. Biorąc pod uwagę wczorajsze wybicie z lokalnej konsolidacji i dzisiejszy silny impuls spadkowy zakładać moglibyśmy, że spadki dotrą w okolice kolejnej strefy wsparcia 4.2716 – 4.2742 zbiegającej się z poziomami 88.6% Fibonacciego z całych wcześniejszych wzrostów oraz 161.8% przedłużenia ostatniej korekty wzrostowej. Warto również zaznaczyć, że w okolicach w/w strefy znajduje się również zasięg proporcji impulsów 1:1

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN H4
EURPLN H4

GBPPLN

Od blisko trzech dni rynek porusza się w konsolidacji pomiędzy wsparciem 4.9785 a oporem 5.0136. Biorąc pod uwagę trwający od dłuższego czasu trend spadkowy bardziej prawdopodobne wydaje się być wybicie dołek, które mogłoby otworzyć drogę do spadków nawet w okolice poziomu 4.9099.

Inwestując na parach walutowych z PLN wykorzystaj niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 5.3, 13.3 i 5.9 pipsa.

GBPPLN H1
GBPPLN H1

USDPLN

Po wczorajszym osłabieniu się Dolara Amerykańskiego spowodowanym decyzją Fed o pozostawieniu stóp procentowych na niezmienionym poziomie rynek dotarł w okolice ważnej strefy wsparcia 3.8243 – 3.8282. Dzisiejszy impuls spadkowy pokonał w/w strefę i jeżeli obecna sytuacja nie zostanie szybko zanegowana, wówczas spodziewać moglibyśmy się spadków nawet w okolice poziomu 3.7775.

InterTraderDirect ma podpisane umowy partnerskie z wieloma dostarczycielami płynności bankowymi oraz poza bankowymi dzięki czemu klient na specjalne życzenie może zmienić dostarczyciela płynności – sprawdź ofertę

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here