Naga MarketsEURPLN

Mimo próby zanegowania ubiegłotygodniowego wybicia linii szyi, na skutek dzisiejszych spadków ponownie znaleźliśmy się poniżej poziomu 4.40. Za scenariuszem pro-spadkowym i realizacją formacji RGR przemawiają również długie górne cienie kilku ostatnich świec na wykresie dziennym.

EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów, dziś rynek pokonał lokalny opór otwierając sobie tym samym drogę do dalszych wzrostów. Jeżeli w najbliższym czasie podaż nie zaneguje tego wybicia, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 5.3350 zbiegającego się z dolnym ograniczeniem wcześniejszego kanału wzrostowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Od dłuższego czasu rynek porusza się w konsolidacji. Obecnie, znajdujemy się w okolicy lokalnej strefy oporu, która od blisko dwóch tygodni powstrzymuje popyt przed dalszymi wzrostami. Jeżeli i tym razem poziom ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania wsparcia w okolicy poziomu 4.1550.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokerem InterTrader

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Test linii trendu na USD/PLN
Następny artykułDeutsche Bank: spada liczba krótkich pozycji na EUR
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here