Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem InterTrader, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

W dniu wczorajszym rynek wybił linię szyi formacji głowy z ramionami otwierając tym samym sobie drogę do spadków nawet w okolice poziomu 4.30. Obecnie obserwujemy jednak silną reakcję popytową, która próbuje zanegować wczorajsze wybicie. Jeżeli to się nie uda i dzień zakończy się poniżej obecnej strefy, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się jednak spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Od u biegłego tygodnia rynek porusza się w konsolidacji. Biorąc pod uwagę okres świąteczno-noworoczny i spowodowaną tym faktem zdecydowanie mniejszą zmienność na rynkach, do końca roku nie spodziewałbym się tutaj większej dynamiki.

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją, na skutek pojawienia się reakcji podażowej w okolicy linii tendencji wzrostowej o wczoraj obserwowaliśmy spadki. Te nie dotarły jednak do wsparcia w okolicy 4.1550 i na skutek dzisiejszych dynamicznych wzrostów ponownie znaleźliśmy się w okolicy wczorajszych maksimów. W najbliższym czasie spodziewałbym się ponownego re-testu linii wcześniejszej tendencji wzrostowej, gdzie pojawić by się mogła reakcja podażowa.

InterTraderDirect jest jedną z marek globalnej spółki GVC Holdings i gwarantuje depozyty oraz środki klientów w wysokości 100% – sprawdź ofertę

USDPLN H4
USDPLN H4

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRopa WTI D1 wewnątrz kanału wzrostowego
Następny artykułPrzegląd rynkowy Danske Bank – kolejna spokojna sesja?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here