Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem InterTrader, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Od pokonania linii trendu spadkowego rynek porusza się w konsolidacji. Obecnie znajdujemy się w strefie wsparcia choć bardzo prawdopodobne wydaje się jej pokonanie i ponowny re-test linii trendu od góry. Odrzucenie tego wsparcia mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów.

EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją rynek kontynuując wzrosty dotarł do linii trendu spadkowego, którą obecnie odrzuca. Mimo, że do kluczowego oporu 4.9133 zostało jeszcze sporo miejsca, to jeżeli podaż odżuci obecną strefę, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji obowiązującego trendu spadkowego.

InterTrader Direct koncentruje się na najlepszych warunkach transakcyjnych do zarabiania dla money managerów oraz klientów detalicznych – sprawdź ofertę

GBPPLN Daily
GBPPLN Daily

USDPLN

Zgodnie z naszą wcześniejszą projekcją, w ubiegłym tygodniu rynek wybił górą z konsolidacji. Do zakładanego targetu w okolicy poziomu 4.0097 zostało jeszcze trochę miejsca natomiast biorąc pod uwagę trwające od wczoraj spadki, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji korekty spadkowej w okolice wsparcia 3.9414 zbiegającego się z poziomem 61.8% korekty Fibonacciego.

Do inwestycji na parach walutowych z PLN proponujemy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 6.613.3 i 5.8 pipsa.

USDPLN Daily
USDPLN Daily

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here