Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem InterTrader, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

W dalszym ciągu czekamy na realizację naszego pro-spadkowego scenariusza zakładającego wybicie linii szyi formacji RGR, o którym więcej pisałem przy okazji naszej ostatniej analizy. Pomimo, że rynek cały czas oscyluje w okolicy strefy wsparcia nie pojawiła się tam do tej pory żadna większa reakcja popytowa, która mogłaby przemawiać za wzrostami w najbliższym czasie.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

Zgodnie z naszą wtorkową projekcją, na skutek wybicia dołem z kanału wzrostowego rynek dotarł dziś do zakładanego wsparcia w okolicy poziomu 5.1900. Jeżeli poziom ten nie zostanie pokonany, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty wzrostowej i re-testu dolnego ograniczenia wcześniejszego kanału (tym razem jako oporu).

InterTrader Direct umożliwia zarządzanie 5 kontami swoich znajomych/klinetów bez licencji na zarządzanie. Pomaga także zarządzającym uzyskać regulację do zarządzania wieloma rachunkami. (MAM / PAMM) – sprawdź ofertę

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Na skutek trwających od wtorku spadków rynek dotarł dziś do zakładanego w ostatniej analizie wsparcia w okolicy poziomu momentum 50% korekty Fibonacciego, gdzie obecnie obserwujemy reakcję popytową. Odrzucenie tego poziomu mogłoby spowodować wzrosty nawet w okolice ubiegłotygodniowych maksimów choć na drodze do tego poziomu stoi jeszcze lokalny opór 4.2330 oraz linia tendencji spadkowej.

Jeżeli natomiast podaż będzie kontynuowała spadki i rynek pokona obecna strefę wsparcia, wówczas spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 4.1520.

Do inwestycji na parach z PLN wykorzystaj ofertę brokera InterTrader, u którego spready w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 7, 21.3, 8.7 pipsa.

USDPLN H1
USDPLN H1

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFałszywi day-traderzy wyłudzili od klientów $1,4 miliona
Następny artykułUSDPLN po raz kolejny testuje wsparcie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here