Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Rynek od ubiegłego tygodnia porusza się w konsolidacji. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania jej górnego ograniczenia oraz znajdującej się w okolicy linii trendu spadkowego, której odrzucenie mogłoby być sygnałem do kontynuacji wcześniejszego trendu spadkowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURPLN H4
EURPLN H4

GBPPLN

Od sześciu tygodni rynek porusza się w kanale spadkowym. Tylko w tym tygodniu juz po raz drugi próbujemy pokonać wsparcie w okolicy poziomu 5.0150. Jeżeli tym razem spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania linii tendencji wzrostowej i dolnego ograniczenia kanału spadkowego.

Analiza została wykonana na platformie TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Po trwającej od ubiegłego tygodnia konsolidacji rynek próbował dziś wybić dołem pokonując wsparcie 4.1040. Obecnie jednak popyt neguje wcześniejsze wybicie i jeżeli wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego dziś wsparcia (teraz oporu) zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków.

USDPLN H4
USDPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURAUD – dalsze spadki po korekcie?
Następny artykułCzwartkowy przegląd rynków – AUDUSD, USDJPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here