Naga MarketsEURPLN

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją rynek dotarł wczoraj w okolice poziomu 4.4560. Na skutek silnego impulsu wzrostowego dziś pokonaliśmy ten poziom i w najbliższym czasie spodziewałbym się przetestowania kolejnego oporu w okolicy poziomu 4.4900.

EURPLN Daily
EURPLN Daily

GBPPLN

To kolejna para, która zgodnie z naszą wtorkową projekcją kontynuowała w tym tygodniu wzrosty. Ostatecznie dotarliśmy w okolice poziomu 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków choć na skutek pojawienia się reakcji podażowej obecnie znajdujemy się w okolicy poziomu 5.2900.

Te artykuły również Cię zainteresują
Co prawda pokonanie linii trendu spadkowego wpłynęło na nastawienie rynku i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów, to jednak warto zachować szczególną ostrożność gdyż na wykresie dziennym tworzy nam się dzisiaj pro-spadkowa świeca pin-bar.

InterTraderDirect jest jedną z marek globalnej spółki GVC Holdings i gwarantuje depozyty oraz środki klientów w wysokości 100% – sprawdź ofertę

GBPPLN Daily
GBPPLN Daily

Za scenariuszem pro-spadkowym w najbliższym czasie przemawia również fakt, iż na wykresie H4 obserwujemy obecnie odrzucenie górnego ograniczenia kanału wzrostowego.

GBPPLN H4
GBPPLN H4

USDPLN

Od dwóch tygodni rynek porusza się w konsolidacji pomiędzy poziomami 4.15 – 4.21. Obecnie znajdujemy się w okolicy górnego ograniczenia boxu i jeżeli tylko rynek wybije górą, moglibyśmy spodziewać się kontynuacji wzrostów nawet do oporu z 2001 roku w okolicy poziomu 4.30.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera InterTrader

USDPLN Daily
USDPLN Daily

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułERICSSON – czas na korektę silnych spadków?
Następny artykułLiczy się Twoja zdolność do otwarcia pozycji w chwilę po tym jak poniosłeś stratę… Rozmowa z Jackiem Kubrakiem cz. II
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here