Naga MarketsRzut okiem na złotówkę to cykl analiz tworzony we współpracy z  TMS Brokers, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Rynek od dłuższego czasu porusza się na południe. Na skutek tych spadków w ubiegłym tygodniu pokonaliśmy istotne wsparcie 4.35. Warto zaznaczyć, że poziom ten obecnie zbiega się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego i ewentualna korekta wzrostowa mogłaby dotrzeć właśnie tam.

EURPLN H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, ze potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 4.30 i to właśnie tam spodziewałbym się dopiero pojawienia większej reakcji popytowej.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera TMS Brokers, który pokryje Twoją ewentualną stratę z pierwszych 10 transakcji – sprawdź ofertę

EURPLN Daily

GBPPLN

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków spowodowanych odrzuceniem poziomu 5.14 rynek dotarł dziś w okolice górnego ograniczenia wcześniejszego kanału spadkowego oraz lokalnego wsparcia zbiegającego się ze złotą proporcją 61.8% korekty Fibonacciego. Z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się tu pojawienia reakcji popytowej choć biorąc pod uwage dynamike ostatnich spadków coraz bardziej prawdopodobne wydaje się pokonanie obecnego poziomu.

GBPPLN H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Rzut okiem na złotówkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEuropejska inflacja coraz bliżej celu EBC. Dobre dane z Eurozony
Następny artykułPracownik FED ukarany za wydobycie Bitcoinów na rządowym sprzęcie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here