Naga MarketsRzut okiem na złotego to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Na skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów rynek dotarł w okolice istotnego oporu 4.26 zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, gdzie we wtorek pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem w najbliższym czasie udałoby się pokonać ubiegłotygodniowe minima, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków w dłuższym terminie.

EURPLN Daily

USDPLN

Od początku tygodnia rynek oscyluje w okolice istotnego oporu 3.98, gdzie każdego dnia pojawia się reakcja podażowa. Ostateczne odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Za tym scenariuszem przemawiać może również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy pro-spadkową dywergencję.

Zarejestruj się na webinar: “Piramidowanie pozycji w tradingu”.

USDPLN Daily


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUDUSD zbliża się do kluczowego wsparcia 0.7500
Następny artykułO wykresach ani słowa… NZD/USD, EUR/GBP, Złoto
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here