TMS


Rzut okiem na złotego to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


EURPLN

Na skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów rynek dotarł w okolice istotnego oporu 4.26 zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, gdzie we wtorek pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem w najbliższym czasie udałoby się pokonać ubiegłotygodniowe minima, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków w dłuższym terminie.

EURPLN Daily

USDPLN

Od początku tygodnia rynek oscyluje w okolice istotnego oporu 3.98, gdzie każdego dnia pojawia się reakcja podażowa. Ostateczne odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Za tym scenariuszem przemawiać może również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy pro-spadkową dywergencję.

Zarejestruj się na webinar: “Piramidowanie pozycji w tradingu”.

USDPLN Daily


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAUDUSD zbliża się do kluczowego wsparcia 0.7500
Następny artykułO wykresach ani słowa… NZD/USD, EUR/GBP, Złoto
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here