Naga MarketsRzut okiem na złotego to cykl analiz, który na łamach portalu Comparic.pl można śledzić w każdy wtorek i czwartek. Jego założeniem jest przedstawienie aktualnej sytuacji rynkowej na parach walutowych z PLN.


W dniu wczorajszym poznaliśmy odczyt wskaźnika PMI dla przemysłu za marzec br. Mimo prognoz na poziomie 54,60 względem poprzedniego odczytu 54,20, obecny odczyt wyniósł zaledwie 53,50.

W dniu jutrzejszym o godzinie 13:10 poznamy decyzję w sprawie stóp procentowych. Rynkowy konsensus nie zakłada żadnych zmian i według analityków stopy pozostaną na dotychczasowym poziomie 1,50%.

EURPLN

Na skutek dzisiejszych dynamicznych wzrostów rynek dotarł w okolice poziomu 4.2580, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Odrzucenie tego poziomu spowodowało, że obecnie znajdujemy się w okolicy lokalnego wsparcia i pokonanie bądź odrzucenie tego poziomu mogłoby determinować kierunek ruchu podczas jutrzejszej sesji.

EURPLN H1

USDPLN

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów rynek już wczoraj dotarł w okolice istotnego oporu 3.9800. Mimo wczorajszej reakcji podażowej, dziś wzrosty byłī kontynuowane lecz jeżeli obecny poziom zostałby odrzucony, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji ruchu na południe.

By wykorzystać analizę i zainwestować na USDPLN
sprawdź ofertę Brokera HotForex

USDPLN Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje dla początkujących. Mocne wsparcie na GBP/CHF
Następny artykułCormay [CRM], LSI Soft [LSI] – Gorące spółki dnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here