Naga MarketsZapraszamy Państwa na przegląd techniczny notowań polskiego złotego w stosunku do wspólnej waluty oraz dolara amerykańskiego (pary EUR/PLN i USD/PLN).


EUR/PLN

Notowania EUR/PLN po dotarciu na początku miesiąca do dołków grudniowych okolic 4.2224 znajdują się w wyraźnej korekcie na niekorzyść złotego. Od kilku już jednak sesji bycza presja jest blokowana przez okrągły poziom 4.2900 (okolice szczytów październikowych), który okazał się istotnym oporem również w marcu bieżącego roku. Warto zauważyć, że poziom wzmacniany jest przez 23.6% Fibonacciego (zniesienie trendu spadkowego z 2016 roku).

EURPLN D1
EURPLN D1

Notowania co prawda jak na razie nie chcą schodzić niżej, jednak jeżeli cena nie wybije w końcu górą, można rozpatrywać otwieranie krótkich pozycji. Niepokojąc wygląda jedynie linia trendu rysowana po wyższych dołkach z listopada i grudnia 2015.

Graj na parach złotowych z brokerem HFT – wybranym najlepszym polskim domem brokerskim według FxCuffs

USD/PLN

Wykres dzienny USD/PLN wygląda bardzo podobnie do wykresu EUR/PLN. W grę wchodzi tutaj również połączenie poziomu horyzontalnego okolic 3.80 (szczyty z przełomu września i października 2015) oraz 23.6% Fibo (trend spadkowy z 2016 roku). Cena w trakcie dzisiejszej sesji podeszła pod strefę, warto więc szukać w najbliższym czasie okazji sprzedażowych, zgodnych z tendencją obserwowaną od stycznia:

USDPLN D1
USDPLN D1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here