Naga Marketslogo Global BD TradingWydaje się, że Brexit nie jest straszny inwestorom ze Stanów Zjednoczonych. Początkowa panika szybko została zastąpiona przez rosnącą chciwość tańszych niż zazwyczaj papierów wartościowych. Sytuację wykorzystali traderzy z biur Global BD Trading o czym wspomina Michał Dzierżęga:


Witam. Pierwsza połowa lipca na rynkach amerykańskich to przede wszystkim zniesienie całego spadku spowodowanego informacją o Brexicie oraz nowe historyczne szczyty na indeksach, co oznacza wejście w kolejną fazę hossy trwającej od lutego 2009 roku. Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją gdzie szeroko zapowiadane i trwałe spadki na rynku amerykańskim znacząco się oddalają! Zobaczmy jak to wygląda na wykresach oraz liczbach:

Te artykuły również Cię zainteresują
nasdaq comparic 16072016spdr comparic 16072016Poniżej heatmap dla rynku amerykańskiego w za okres ostatniego miesiąca:

heatmapZ ostatnich sesji traderzy Global BD Trading bez wątpienia zapamiętają spółkę INFO na której przeprowadzili łącznie 2847 transakcji. Na uwagę zasługuje również $FTV na której dokonaliśmy aż 4277 transakcji! W obu przypadkach typowa strategia scalpingowa przyniosła bardzo dobre wyniki!

Wykres $FTV
Wykres $FTV
INFO
Wykres $INFO

Prawdopodobnie nie znaleźlibyśmy powyższych walorów bez odpowiedniego oprogramowania. Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów dotyczących funkcjonowania skanera giełdowego Trade Ideas zapraszamy do darmowego cyklu webinarów dotyczących tego podstawowego dla nas narzędzia wspierającego nasz trading.


Pozdrawiam

Michał DzierżęgaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here