Naga Marketslogo Global BD TradingKwiecień to czas gdy największe przedsiębiorstwa, których akcje notowane są na Wall Street podsumowują pierwszy kwartał roku i publikują swoje wyniki finansowe. Członek zarządu Global BD Trading podsumowuje miniony tydzień na NYSE i NASDAQ prezentując najciekawsze informacje z rynku oraz dzieląc się wynikami pracowników biura:


W zeszłym tygodniu ruszyły publikacje raportów kwartalnych spółek notowanych na NYSE i NASDAQ, które mimo słabych prognoz okazały się być jednak lepsze od oczekiwań. Indeks S&P500 zyskał 1,62%, a NASDAQ Composite aż 1,80%. Liderami wzrostów w minionym tygodniu są spółki Repros Therapeutics Inc. ( $RPRX) +152,2%, Vestin Realty Mtg II Inc ($VRTB)+78,6% oraz spółka na której bardzo często grają traderzy z Global BD Trading Chesapeake Energy Corp. ( $CHK ) +60,4%.

W biurach Global BD Tradig najzyskowniejsze transakcje zostały przeprowadzone na spółkach: $CLVS na której zrealizowaliśmy 1863 zleceń oraz $BLOX – 1558 zleceń.

Podsumowanie tygodnia Indeks S&P500
Podsumowanie tygodnia Indeks S&P500
NASDAQ Composite
NASDAQ Composite

Ciekawie zrobiło się także na rynku IPO. W zeszłym tygodniu odbyły się 3 debiuty. Z najciekawszych informacji dotyczących ofert publicznych, rynek czeka na debiut Bats Global Markets, operatora giełdy papierów wartościowych w USA.

Bramka ECN od BATS jest jedną z najkorzystniejszych jeśli chodzi o dawanie płynności na rynek i rabatu jaki trader otrzymuje za każde złożone 100 akcji na rynku. Spółka planuje pozyskać z rynku nieco ponad 202 mln USD.

Sytuacja na ETF-ach
Sytuacja na ETF-ach

 

Osoby zainteresowane handlem na rynkach w USA, zapraszam do śledzenia sygnałów dotyczących rynku NYSE i NASDAQ, codziennie podczas sesji prezentujemy spółki na których traderzy z Global BD Trading zarabiają danego dnia najwięcej!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here