Naga Markets

Firma badawcza Delphi Digital uważa, że platforma blockchain Fantom (FTM) zaprojektowana na potrzeby zdecentralizowanych finansów (DeFi) może być następnym ważnym graczem wśród rozwiązań skalowania pierwszej warstwy (layer-1), stając się istotnym konkurentem Ethereum (ETH).

Fantorm bliski wybicia względem ethereum na wykresie

W swoich najnowszych tweetach Delphi Daily stwierdza, że Fantom (FTM) przeciwstawia się ogólnobranżowemu trendowi spadkowemu, zgarniając dodatkowe 1,2 miliarda dolarów w całkowitej wartości zablokowanej (TVL).– Podczas gdy TVL kryptowalutowe uległy stagnacji, ekosystem @FantomFDN tętnił życiem. Fantom zyskał $1,2B (+20%) w TVL w ciągu ostatniego tygodnia – komentuje na Twitterze Delphi Digital.

XTB

TVL protokołu DeFi reprezentuje całkowity kapitał przechowywany w ramach jego inteligentnych kontraktów. TVL jest obliczany poprzez pomnożenie ilości obecnie blokowanych aktywów przez ich wartość rynkową.

Fundacja Fantom poinformowała na Twitterze, że pokonała kolejny „milowy krok” na drodze swojego rozwoju przekraczając wartość 10 miliardów dolarów TVL:

Nieco ponad rok temu, Fantom informował we wpisie na blogu, że wyobraża sobie siebie jako “pomocnika Ethereum, rozwiązanie mające na celu przeniesienie części obciążenia z sieci Ethereum na wysokowydajną sieć Fantom”.

W tym czasie FTM był wyceniany na 0,02 dol., podczas gdy token ethereum (ETH) kosztował 638 dol. Dzisiaj Fantom jest wart niemal 3 dol., co oznacza 148-krotny wzrost, podczas gdy ETH  znajduje na poziomie 3300 dol., rosnąc pięciokrotnie.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

HODL-erzy wracają do akumulacji bitcoina

Delphi Digital podsumowuje swoją analizę kryptowalutową podsumowaniem rynku bitcoina (BTC). Dane on-chain mają sugerować, że długoterminowi HODL-erzy ponownie akumulują cyfrowe aktywo.

– Dane on-chain pokazują, że podczas styczniowego załamania cen, długoterminowi posiadacze gromadzili BTC po miesiącach pozbywania się kryptowaluty pod koniec zeszłego roku. W połączeniu z danymi korelacyjnymi, ilustruje to przejście od krótkoterminowych “słabych rąk” do długoterminowych “silnych rąk”. Wzrost akumulacji posiadaczy długoterminowych może być pozytywnym wskaźnikiem dla ceny BTC – skomentowano na Twitterze.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: usa 500 | kurs jena złoty | gpw wirtualna polska | kurs dolara (usd) | kurs kryptowalut | giełda mbank | średni kurs franka nbp |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>2 KOMENTARZE

  1. Rywal? Pod względem decentralizacji? Czy bezpieczeństwa? Bo tylko te dwa najważniejsze zresztą parametry definiujące Blockchain już pokazują gdzie jest owego rywala miejsce. Gdzież takie głupoty pisać… Co innego gdy handlarze pompują cenę a co innego gdy rośnie ona na skutek użyteczności sieci. Jak Fantom chce przetrwać na rynku to niech czym prędzej wiąże się z Ethereum żeby rosło zapotrzebowanie na jej praktycznie wykorzystanie a nie tylko cena przez handlowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here