Naga Markets

Ryvu Therapeutics zapowiada prezentację posteru dotyczącego programu z obszaru immunoonkologiiKraków, Polska – 15 października 2020 – Ryvu Therapeutics S.A. [ticker: RVU], jedna z największych innowacyjnych firm biotechnologicznych w Europie działająca w obszarze odkrywania i rozwoju nowych terapii onkologicznych, poinformowała, iż na nadchodzącej 35. edycji konferencji SITC, dorocznym spotkaniu Stowarzyszenia na Rzecz Immunoterapii Onkologicznej (SITC), zaprezentowany zostanie poster dotyczący wiodącego projektu Spółki z obszaru immunoonkologii.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-14 listopada 2020 r.

Poster Ryvu Therapeutics przedstawiający wyniki programu małocząsteczkowych agonistów ścieżki STING, zaprezentowany zostanie w trakcie wirtualnej sesji posterowej w dniach 11-14 listopada, w godzinach 09:00-17:00.Poster #414: “Development of improved small molecule STING agonists suitable for systemic administration”.

Abstrakt dostępny pod adresem https://www.sitcancer.org/2020/abstracts/abstract-information.

Tegoroczna konferencja „The Society for Immunotherapy of Cancer’s (SITC) 35th Anniversary Annual Meeting (SITC 2020)” odbędzie się w formie wirtualnej w trosce o zdrowie uczestników i pacjentów. SITC 2020 to wydarzenie zapewniające wielodyscyplinarne środowisko edukacyjne skupione na polepszeniu stanu zdrowia pacjentów onkologicznych poprzez wdrażanie strategii opartych na immunoterapii nowotworów.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułCena ropy w górę, baryłka WTI niemal po 41$, złoto i srebro pod kreską. Czwartek 15 października
Następny artykułInfoscan zrealizuje dostawę pilotażową 3 urządzeń dla szpitala MSWiA
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here