Naga MarketsRyvu Therapeutics [RVU], Grupa INC [INC] – Gorące spółki dniaBiotechnologiczna spółka Ryvu Therapeutics poinformowała podczas wtorkowej sesji, że złożyła do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych wniosek o rozpoczęcie nowego badania klinicznego fazy I/II określającego profil bezpieczeństwa i skuteczność cząsteczki RVU120 wśród pacjentów z nawrotowymi lub opornymi na leczenie przerzutowymi lub zaawansowanymi guzami litymi. Badanie rozpocznie się w wybranych ośrodkach w Europie, następnie na etapie rozpoczęcia fazy II zostanie rozszerzone o dodatkowe lokalizacje.

    • Ryvu Therapeutics składa wniosek o rozpoczęcie kolejnych badań
    • Dotyczą one terapii nowotworów opornych na leczenie
    • INC chce wprowadzić na NewConnect nawet 20 spółek w tym roku

Warto dodać, że badana cząsteczka wykazywała już skuteczność działania w innych badaniach. Obecnie trwają badania fazy I dla RVU120 (SEL120) w nawrotowej lub opornej na leczenie ostrej białaczce szpikowej lub zespole mielodysplastycznym wysokiego ryzyka w sześciu ośrodkach w Stanach Zjednoczonych.

Te artykuły również Cię zainteresują


Ethereum (ETH) najdroższe w historiiPróba wybicia z kanału spadkowego

Po uzyskaniu zgody, badania mają być prowadzone także w Polsce. Na wykresie mamy lekkie podbicie notowań, jednak nadal nie doszło do zmiany szerszego układu technicznego.

ryvu


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Ambitny plan na 2021 rok

Ciekawie robi się na wykresie Grupy INC, która zyskuje w kilka dni ponad 40%. Nadal układ techniczny jest spadkowy, jednak już niewiele brakuje do testu poprzedniego wierzchołka. Spółka poinformowała we wtorek, że plan na 2021 rok zakłada wprowadzenie na NewConnect około 20 nowych spółek. W zeszłym roku Grupa INC wprowadzała 6 podmiotów (m.in. Play2Chill, Detalion Games, Plantwear, Spyrosoft, genXone), a 2 kolejne zadebetuję jeszcze w styczniu.

inc

Na wyznaczenie pierwszego dnia notowań czekają natomiast United Label oraz Incuvo, a dokument informacyjny na GPW złożyła Hydra Games. W najbliższych miesiącach powinny zadebiutować też: PunchPunk Games, Polkon, Genomtec, czy Mazurska Manufaktura Alkoholi. Warto tutaj dodać, że debiuty firm wprowadzanych przez INC wypadają bardzo okazale. INC podaje, że 5 na 6 spółek uzyskało mocny wzrost notowań podczas 1 dnia sesji.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here