Naga MarketsComparic24.TV oraz Admiral Markets przedstawiają nowy program zatytułowany „Rynkowe bitwy Admirałów”. Tam, gdzie firmy to armie, inwestorzy tocząc między sobą zaciekłe spekulacje, używają najcięższego z możliwych uzbrojeń – wiedzy o finansach, potyczki walutowe, batalie na surowce, rozgrywki spółek. Któremu z Admirałów będzie dziś sprzyjała hossa? Program prowadzą analitycy Admiral Markets, Jan Kotowski oraz Kamil Jaros.

Australia, Brexit i wojna handlowa głównymi tematami dnia

Dwa największe banki z Europy to RBS i Lloyds. Od 2011 EBC umożliwia funkcjonowanie banków komercyjnych poprzez dodruk (pożyczanie) pieniądza, za który banki te kupują europejski dług (obligacje). Wstrzymanie lub ograniczenie tego finansowania przy pozostałych zaplanowanych 722 mld EUR (Targeted Long Term Repos – TLTR) wpłynęłoby na spowolnienie gospodarek europejskich.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here