Naga MarketsRynkowe Bitwy Admirałów to autorski program brokera Admiral Markets, który powstał przy współpracy z Comparic24.tv. Program ten prowadzi dwóch bardzo doświadczonych analityków – Kamil Jaros oraz Jan Kotowski. W trakcie programu, poruszają najciekawsze tematy dotyczące rynków finansowych.

Wojna handlowa nadal napędza rynki

Pierwszy z prowadzących, Kamil Jaros, pełni funkcję głównego analityka w Admiral Markets, natomiast Jan Kotowski jest zastępcą dyrektora instytucji. Zgodnie ze stałym fragmentem programu, na początek odcinka trafia analiza kalendarium makroekonomicznego. Na podstawie wydarzeń, raportów oraz najświeższych informacji w nim zawartych, duet z Admiral Markets omawia to jaki wpływ mogą mieć te dane na rynek.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here