Naga MarketsBogusz kasowskiStało się – na rynkach finansowych mamy kryzys. Krach nie ominął również rynku surowców, który z racji na swoją specyfikę zachowuje się inaczej niż chociażby akcje. Swój spósob na przygotowanie do tradingu w tym ekstremalnie trudnym okresie przybliży Państwu Bogusz Kasowski w trakcie kolejnego spotkania z cyklu CAPITALne rynki, który powstaje przy wsparciu partnera capital.com.


Kolejny webinar CAPITALne rynki  odbędzie się we wtorek 7 kwietnia o 11:00 (standardowo odbywa się w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca).

Capital.com
Capital.com: handluj złotem z niskim spreadem (0.20$) i bez prowizji! SPRAWDŹ NAS

Po ostatnim kryzysie finansowym, rynki surowcowe zaliczyły niesamowite odbicie. Jak pamiętamy to właśnie wtedy złoto ustanowiło niepobity do teraz historyczny rekord ponad $1800/uncję. Wiele innych surowców także osiągało wysokie ceny i to nie tylko tych „anty-kryzysowych” jak metale szlachetne. Podobnie teraz już widzimy na rynkach bardzo niskie ceny ropy naftowej i gazu ziemnego, a odbicie dało się zauważyć na przykład na soku pomarańczowym.

Jednak czy to jest TEN WŁAŚNIE MOMENT by zacząć kupować i trzymać licząc na kilkadziesiąt czy nawet set procent zarobku w parę miesięcy. Na to pytanie podczas kolejnego webinaru CAPITALne rynki postara się odpowiedzieć Bogusz Kasowski, we wtorek, 7 kwietnia 2020 roku, tradycyjnie o godzinie 11:00.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z BOGUSZEM KASOWSKIMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here