Naga MarketsWczoraj o godz. 20:00 poznaliśmy decyzje FOMC o pozostawieniu stóp procentowych na dotychczasowych poziomach 0,25-0,50%. O godz. 20:30 Janet Yellen odczytała oświadczenie FOMC po czym nastąpiła tradycyjna sesja pytań i odpowiedzi (Q&A). Całość można było śledzić na bierząco w specjalnym, na bieżąco aktualizowanym artykule oraz za pośrednictwem naszego profilu na Twitterze!


USD

Początkowo Dolar Amerykański notował wzrosty, które stosunkowo szybko przerodziły się w zdecydowane osłabienie Amerykańskiej waluty. Niespełna godzinę po publikacji decyzji dotyczącej stóp procentowych Indeks Dolara dotarł do istotnego wsparcia 95.64 a chwilę później je pokonał. Obecnie znajdujemy się na wysokości kolejnego, lokalnego wsparcia 95.23 i jeżeli ono również zostanie pokonane, wówczas potencjalny spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 95.00

Te artykuły również Cię zainteresują
US Dollar Index H1
US Dollar Index H1

EURUSD

Po nocnym spowolnieniu, na tzw. Edku “pociąg na północ” ruszył dynamicznie od samego rana. Chwilę po godz. 8:00 rynek pokonał istotną strefę oporu w okolicach poziomu 1.1205 i jeżeli to wybicie nie zostanie szybko zanegowane, wówczas wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice 1.1283. W przypadku EUR warto wziąć dziś pod uwagę przemowę prezesa EBC, Mario Draghiego o godz. 15:00, która może spowodować zwiększona zmienność na rynkach.

EURUSD H1
EURUSD H1

AUDUSD

Po trwających od blisko siedmiu dni wzrostach rynek dotarł do istotnej strefy oporu w okolicach poziomu 0.7655. Odrzucenie tego poziomu mogłoby wywołać spadki przynajmniej w okolice pokonanego wczoraj poziomu 0.7602 zbiegającego się z momentum 50% korekty Fibonacciego z wczorajszych wzrostów.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Już dziś odbierz bonus powitalny 50 EUR od Brokera RoboForex[/pullquote]

AUDUSD H1
AUDUSD H1

USDCAD

Bardzo ciekawa sytuacja miała miejsce wczoraj na parze USDCAD gdzie zdecydowane osłabienie Dolara Amerykańskiego spowodowało wybicie dołem z trwającej od siedmiu dni konsolidacji. Obecnie spadki są kontynuowana i wszystko wskazuje na to, że najbliższym poziomem wsparcia, w okolicach którego spodziewać moglibyśmy się pojawienia silnej reakcji popytowej są okolice poziomu momentum 50% korekty Fibonacciego z całych wcześniejszych wzrostów oraz wsparcia 1.3030.

USDCAD H1
USDCAD H1

USDCHF

Po całonocnych spadkach rynek pokonał linię wcześniejszego trendu wzrostowego i dotarł w okolice bardzo ważnego wsparcia 0.9707. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę dla spadków nawet w okolice poziomu 0.9650.

USDCHF H4
USDCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here