Naga Marketssztabki sreberaPo odbiciu od 14 dolarów za uncję Silver kontynuuje wzrosty opisane w ostatnim komentarzu z dnia 31 marca (44241). Trzy kolejne poziomy zaznaczone zieloną poziomą linia, stanowią podstawę do budowania struktury wzrostu.

Negatywna dywergencja na rynku srebra

Cena 15 USD pełni taką samą funkcję,  jak i 14 USD kilka dni temu. Mały problem pojawia się na oporze 15.50. Wczoraj po raz drugi notowania Srebra zatrzymały się w tym miejscu. Bez pokonania tej strefy trudno mówić o zdyskontowaniu całych marcowych spadków.

Problem ten widoczny jest także na wskaźniku MACD, który nie podąża za aktualnym kursem tego metalu. Tym samym na interwale H4 utworzyła się negatywna dywergencja.

Oscylator RSI pozostaje w fazie wzrostów, docierając do strefy wykupienia. Jest to poważny sygnał ostrzegawczy, ale nie negujący dalszego potencjału na atak na kolejny opór 16 dolarów.

Za mocno podażowy sygnał należałoby uznać przełamanie wsparcia 15$. Ten czerwony obszar, to ostatnie dołki i jednocześnie początek ostatniego impulsu. Spadki poniżej to możliwość rozpoczęcia tworzenia struktury niższych szczytów i niższych dołków.

Przed nami świąteczny długi weekend, który może przynieść kolejne ważne wiadomości z poszczególnych gospodarek. Dlatego przyszłotygodniowe otwarcie potwierdzi, które z powyższych poziomów są kluczowe.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here