Naga MarketsLogo-Credit-AgricoleJobs, jobs, jobs krzyczy najnowsza rekomendacja od Credit Agricole. Rynek z niecierpliwością oczekuje dzisiejszej publikacji na temat zatrudnienia w sektorze pozarolniczym. Tuż przed odczytem bank dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na ten temat.


Credit Agricole oczekuje, że dzisiejsze payrolls ukształtują się na poziomie 230 tys. Oznacza to niewielkie spowolnienie w przyroście zatrudnienia w Stanach, jednak wciąż jest to wartość na równi z rynkowym konsensusem. Poziom ten dyktowany jest również przez krótkoterminowy trend, którego sześciomiesięczna średnia krocząca obliczana jest przez bank na 236 tys. Credit Agricole przestrzega również przed spowolnieniem w sektorze prywatnym – tam przyrost zatrudnienia ma najsilniej odbiegać od ostatnich wyników, ale w zamian oczekuje się przyrostu miejsc pracy w przemyśle.

m81

Generalny wydźwięk amerykańskiego rynku pracy pozostaje zdaniem banku czysty. Dotknięty szczyt szczytów w drugim kwartale tego roku oraz obecny silny trend w dotychczasowych publikacjach napawają optymizmem. Dodatkowo, ankiety przedsiębiorców przeprowadzane w maju wskazują na możliwy kolejny przyrost zatrudnienia.

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here