Naga Markets

Rynek kryptowalut to bańka spekulacyjna wszech czasów - twierdzi Ryan PayneRyan Payne, założyciel i jednocześnie prezes Payne Capital Management, twierdzi, że kryptowaluty są jedną z największych baniek w historii ludzkości i spowodują niespotykany dotąd krach na rynku. Uważa on również, że pozycja takich aktywów jak Bitcoin, czy Ethereum poważnie wymknęła się spod kontroli, i będzie przypominać sprawę dot-com.

Czy Bitcoin i inne kryptowaluty spowodują załamanie się rynków finansowych?

W ostatnim wywiadzie dla Yahoo Finance Payne powtórzył słowa miliardera Charliego Mungera, twierdząc, że obecny krajobraz finansowy wymknął się spod kontroli.– To, co obecnie dzieje się na rynku kryptowalut jest jeszcze bardziej szalone niż era dot-comów – powiedział w wywiadzie Payne.

Według Payne’a Bitcoin i inne kryptowaluty reprezentują znaczącą bańkę w sferze finansowej i mogą doprowadzić do jednego z największych rynkowych załamań.

– Ta cała sprawa z Bitcoinem – ta cała kryptowaluta – jest jedną z największych baniek w historii – dodał.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Payne przewidział, że bańka w końcu pęknie, mówią, że będzie to spektakularne i dotkliwe bolesne wydarzenie. Wieloletni doradca finansowy zauważył, że całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut waha się powyżej 2 bilionów dolarów, w porównaniu do akcji dot-com, które były warte pół miliarda (1 bilion dolarów w dzisiejszych dolarach).

Całkowita kapitalizacja i wolumen rynku kryptowalut w USD
Całkowita kapitalizacja i wolumen rynku kryptowalut w USD

Pomimo twierdzenia, że rynki kryptowalut są w bańce, Payne wierzy, że cena Bitcoina wciąż będzie rosnąć w związku z płynnością na rynkach. Porównał on kryptowaluty do kasyna, mówiąc, że obfitość pieniędzy wlewanych do branży sprawia, że jest ona coraz większa i większa.

Pomimo twierdzenia, że rynki kryptowalut są w bańce, Payne wierzy, że cena Bitcoina wciąż będzie rosnąć wyniku nadmiaru płynności na rynkach. Porównał on kryptowaluty do kasyna, mówiąc, że obfitość pieniędzy wlewanych do branży sprawia, że jest ona coraz większa i większa.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: Jesse Livermoore | jsw notowania | notowania wig20 | giełda akcje | intercars akcje | akcje jsw | lpp akcje rekomendacje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here