Naga MarketsKryptograficzne tokeny w przeciągu ostatniej doby odnotowywały kolejny rekord kapitalizacji, która wynosi obecnie ponad $600 miliardów, z maksimum znajdującym się $30 miliardów wyżej. Analizując zmianę notowań dziesięciu największych krypto-aktywów w tym czasie widzimy, że za osiągnięcie historyczncych poziomów tym razem nie odpowiadał Bitcoin, ale monety alternatywne – w głównej mierze Bitcoin Cash.


Bitcoin Cash warty ponad $40 miliardów

W przeciągu ostatnich 24 godzin to Bitcoin Cash cieszył się najsilniejszymi wzrostami, dokładając do dotychczasowej ceny 29% i notując rekordy kapitalizacji powyżej $40 miliardów. Patrząc na poniższą listę 10 największych tokenów kryptograficznych widać, że wszystkie cieszyły się sporymi wzrostami – oprócz Bitcoina – na którym zmienność w badanym okresie okazała się bardzo niska:

Te artykuły również Cię zainteresują


Wall Street USA

Podsumowanie tygodnia na Wall Street

Wall Street USA

Podsumowanie tygodnia na Wall StreetŹródło: Coinmarketcap.com

Silna aprecjacja pozostałych cyfrowych moment pozwoliła jednak rozrysować rekordowe wartości całego rynku, który jest obecnie warty więcej niż imperium inwestycyjne Warrena Buffetta oraz portal Facebook.

Źródło: Coinmarketcap.com

Notowania BCHUSD na giełdzie Bitfinex w trakcie wtorkowej sesji nieśmiało wyznaczały nowe maksima, a walor zbliża się do re-testu poziomów z dynamicznego skoku, który miał miejsce w pierwszej połowie listopada.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Udział Bitcoina w rynku najmniejszy od miesiąca

Ze względu na wzrosty alternatywnych kryptowalut procentowa wartość Bitcoina w łącznej kapitalizacji rynkowej ponownie znalazła się w okolicach progu 50% – ostatni raz poruszając się tak nisko miesiąc temu. Warto zauważyć, że na rekordowo wysokich poziomach znalazła się kategoria inne – co jest spowodowane dynamiczny zmianami w składzie 10 największych tokenów:

Źródło: Coinmarketcap.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here