Naga Marketsmark yuskoMark Yusko, amerykański inwestor, zarządzającym funduszem hedgingowym Morgan Creek Capital uważa, że kryptowaluty wygenerują „niewyobrażalne bogactwo”. W jego ocenie, tworząc fundamenty internetu wartości, kryptowaluty i blockchain będą generować więcej bogactwa niż Web 1.0 i Web 2.0.

Kryptowaluty przebiją Web 1.0 i Web 2.0

Mark Yusko jest założycielem, głównym dyrektorem inwestycyjnym i dyrektorem zarządzającym Morgan Creek Capital Management, firmy zarządzającej inwestycjami, która doradza funduszom emerytalnym, funduszom i osobom zamożnym.Miliarder uważa, że nie dotarliśmy nawet do części parabolicznego wzrostu Web 3, która stworzy niewyobrażalne bogactwo.

W swojej karierze jako menedżer funduszu hedgingowego, Yusko czerpał zyski z inwestowania we wczesne technologie internetowe. W 2017 roku zainwestował również w kryptowaluty, gdyż zdał sobie sprawę z ich potencjału do zasilenia Internet of Value – nowej iteracji internetu, która pozwoli użytkownikom na bezpośrednią wymianę wartości z pominięciem pośredników finansowych.

W porównaniu z poprzednimi iteracjami internetu, które zrewolucjonizowały sfery handlu i mediów, „sieć zaufania” – jak nazwał ją Yusko – wygeneruje wykładniczo większą ilość bogactwa.

– Usługi finansowe są o wiele większe niż informacja, media i handel – zauważył.

Yusko jest jednak przekonany, że zanim rynek ten wejdzie w fazę parabolicznego wzrostu, branża kryptowalutowa będzie musiała pokonać opór tradycyjnych podmiotów finansowych i być może zmierzyć się z kolejną dużą korektą.

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pknorlen notowania | polenergia akcje | funt szterling | kurs kruk | enea akcje notowania | lotos kurs | ten square games gpw | notowania pkn |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKurs dolara traci na szerokim rynku. Kolejny wzrost inflacji w Stanach Zjednoczonych
Następny artykułAnswear.com chce wejść na co najmniej dwa nowe rynki w 2022 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here