Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 300 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Kryptowaluta porusza się w ustalonym kanale wzrostowym od początku roku. Ostatnio na wykresie H4 widać jak mocnym świecom wzrostowym towarzyszy równie duży wolumen, dlatego jak na razie to kupujący sprawują kontrolę. Przyspieszona linia trendu wzrostowego każe sądzić iż niedługo kurs napotka wsparcie a dokładnie przy 10k USD. Po tym można liczyć na dalszy ruch w górę w kierunku górnego ograniczenia kanału w tym ok 11k dolarów. Przystanek na 10500 również nie jest przypadkiem, bowiem tam kupujący zostali zatrzymani podczas majowego wzmocnienia ubiegłego roku. Gdyby ten opór wytrzymał to możemy zobaczyć zejście w okolicę ok 9600$.

btcusd

Ethereum

Patrząc na wykres drugiego tokena ETH, można zauważyć że ostatnio rośnie szybciej niż bitcoin (tutaj sygnałem poprzedzającym był wyskok bliźniaczego ETC). Dobrze widać to w bezpośrednim zestawieniu ETHBTC. W dłuższym terminie to ETH ma co odrabiać. Obecnie skala wzrostu może już przypominać hiperbolę z maja 2019, jednak wyróżnikiem jest towarzyszący obecnej hossie niewielki wolumen. Po długim zniechęceniu i marazmie, wzrosty prowadzone są bez szerokiej publiki. A to w mojej opinii wróży atak na swojego rodzaju “pivot” na tym rynku czyli poziom 360 dolarów za jedną jednostkę. Po drodze jeszcze istotny poziom to okrągłe 300 dolarów. Alarmująco wygląda oscylator RSI, który zbliża się do poziomu 85pkt a to jeden z najwyższych odczytów, warto oczekiwać więc schłodzenia przed wspomnianym atakiem.

ethusd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here