Naga MarketsJoe DiNapoli

Dziś rozpoczął się XTB Trading Masterclass. Gościem telewizji Comparic24.TV był jeden z prelegentów konferencji Piotr Grela, DiNapoli Expert. Krzysztof Kamiński zapytał m.in. dlaczego warto trzymać się swoich reguł w tradingu, dlaczego gość programu zainteresował się techniką DiNapolego? W jaki sposób możemy zyskać, korzystając z tej metody i jak stworzyć swój plan transakcyjny oraz na co należy zwrócić uwagę? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całego programu!


Rynek jest manipulowany, a trading to zawód indywidualny

Technika DiNapolego pokazała mi zupełnie odmienne podejście, dzięki czemu miałem możliwość porównania z dotychczasowym poglądem na rynek. Jego metoda ma bardzo specyficzne podejście. Cechuje się wyprzedzającymi wskaźnikami, co oznacza, że poziomy przy których możemy reagować znamy zawczasu – powiedział Piotr Grela.

W ocenie gościa trading to zajęcie indywidualne i nie wierzy on w inwestowanie grupowe.

Zawsze pozostajemy sami z transakcją i powinniśmy sobie z nią poradzić. Na samym końcu to my jesteśmy odpowiedzialni za to co się wydarzyło, a nie rynek. Jeśli nie będziemy przestrzegać konkretnych reguł to nie będziemy wiedzieć co spowodowało, że np. dana transakcja nie wyszła – dodał.

Ekspert zauważa, iż wielu początkujących traderów nie zwraca uwagi na konkretne miejsce wejścia w rynek.

Rynek jest manipulowany w związku z tym używanie zleceń money-stop czy trailing-stop jest łatą pożywką dla manipulatorów rynków, gdyż wiedzą, gdzie te zlecenia mniej doświadczonych graczy są stawiane – zauważył ekspert DiNapolego.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here