Naga Marketsflaga USAPo europejskim długim weekendzie wracamy do programów Today in USA. Na początek powspominamy panów Christie oraz Forbes, omówimy debiut giełdowy Beyond Meat Inc, wspomnimy o planach Facebooka, poruszymy kwestię katastrofy Boeinga i oczywiście zapowiedzi wzrostu ceł na chińskie towary przez Donalda Trumpa. Więcej na te i wiele innych tematów opowie Bogusz Kasowski w najnowszym odcinku Torday in USA.


Donald Trump straszny, Facebook z nowmi planami

Dzisiejsze rynki finansowe znacznie tracą – w tym zarówno indeksy europejskie jak i amerykańskie. Dzieje się tam ze względu na dane z niedzieli, które wskazują, że prezydent USA nadal daleki jest od porozumienia z Pekinem.

Dziś pomimo zapewnień ze strony chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, że rozmowy handlowe pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Chinami będą kontynuowane, Dow Jones Industrial Average futures spadły o 500 punktów przed oficjalnym dzwonkiem, a Nasdaq 100 i S&P 500 również znajdują się dziś na niskim poziomie.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here