Naga MarketsKurs dolara przed oświadczeniem FED. Kurs złotego zastygł do euro, funta i frankaDolar jest mocniejszy w relacjach z walutami naszego regionu CEE, egzotykami (MXN, ZAR), oraz niektórymi walutami surowcowymi (CAD, NOK), ale ogólnie zmiany są kosmetyczne. Co z kursem złotego, euro, funta i franka? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!

  • Indeksy na Wall Street wspięły się na nowe szczyty w oczekiwaniu na dzisiejsze słowa szefa FED
  • Rynki w Azji podobnie jak wczoraj reagują powściągliwie. Powodem są obawy związane z pogarszającymi się relacjami pomiędzy USA, a Chinami 
  • Dzisiejsze wystąpienie szefa FED po godz. 15:10 doprowadzi do skoku zmienności

Te artykuły również Cię zainteresują
Jerome Powell (FED) w centrum uwagi inwestorów

Więcej dzieje się na rynkach akcji – wczoraj indeksy na Wall Street wspięły się na nowe szczyty w oczekiwaniu na dzisiejsze słowa szefa FED, ale rynki w Azji podobnie jak wczoraj reagują powściągliwie.

Powodem są obawy związane z pogarszającymi się relacjami pomiędzy USA, a Chinami – powraca spór o wyspy na Morzu Południowochińskim. Wczoraj Chiny wystrzeliły dwie rakiety średniego zasięgu, a USA wciągnęły kolejne chińskie spółki na czarną listę – oznajmił analityk.

Konsolidacja EURUSD staje się nudna i nieco ryzykowna. Mowa o utrzymywaniu się notowań poniżej poziomu 1,1850. Jego przełamanie byłoby zapowiedzią powrotu do zwyżek. W przeciwnym razie możliwy jest scenariusz szybkiego strząśnięcia w stronę kluczowych wsparć przy 1,17. Niewątpliwie dzisiejsze wystąpienie szefa FED po godz. 15:10 doprowadzi do skoku zmienności. Bądźmy uważni – dodał.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here