Rynek euro nadal broni 4,53 PLN. Obecnie para EUR/PLN po 4,5530 PLNPodczas środowej sesji handlowej rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się mniej więcej w połowie utworzonej strefy bocznego ruchu. Na ten moment para walutowa EUR/PLN zatem oscyluje na poziomie 4,5530 PLN i wiele wskazuje na to, że istnieje szansa na podtrzymanie ruchu na test górnego ograniczenia jakim jest zakres 4,57 PLN – 4,58 PLN. Warto będzie w kolejnych dniach zatem skupić się na ewentualności podejścia pary, by szukać kolejnego podejścia wzrostowego oraz dalszych sygnałów handlowych.

  • Rynek euro wobec złotego nadal pokazuje stagnację w rejonie 4,55 PLN
  • Nadal dolnym ograniczeniem ruchu jest zakres 4,53 PLN
  • Tak samo jak nadal górnym ograniczeniem ruchu jest zakres 4,58 PLN
  • W kolejnych sesjach oczekiwać można będzie podejścia wzrostowego

Środowa sesja na parze EUR/PLN. Kurs euro nadal może testować górne ograniczenia

Rynek euro podczas środowej sesji handlowej nadal znajduje się dokładnie w tej samej strefie handlu w jakiej widzieliśmy tę parę w ciągu ostatnich tygodni. Na ten moment można zatem jedynie powiedzieć, że szukanie dalszych sygnałów wzrostów jest zasadne tak długo, jak długo rynek euro utrzymuje dolne ograniczenie. Jak widać po poniższym wykresie pary walutowej EUR/PLN – rynek zdecydowanie nie wykazuje konkretnej tendencji, jednak szansa na podejście pod górne ograniczenie zawsze będzie duża ze względu na wcześniejsze reakcje rynku właśnie w jego okolicach.

Kolejne sesje handlowe zatem mogą stać pod znakiem jeszcze delikatnego cofnięcia do zakresu 4,54 PLN i dalszej próby utrzymania rynku we wzroście. Warto zatem będzie szukać dalszego pretekstu do wzrostów rynku.

wykres Kurs euro EURPLN H4 05.05.2021
Kurs euro EURPLN H4 05.05.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here