Naga MarketsRynek DeFi stanie się obiektem wielkiej hossy. Przyćmi fenomen ICO - mówi znany analitykPopularny inwestor i analityk z rynku kryptowalut twierdzi, że zdecentralizowany sektor finansowy (DeFi) jest gotowy do rozpoczęcia hossy, która ma okazać się nawet bardziej spektakularna niż ta związana z ICO z 2017 r.

  • Analityk Altcoin Psycho jest zdania, że inwestowanie teraz w tokeny DeFi to jak kupowanie ETH w 2016 r.
  • Jego zdaniem na rynku DeFi zobaczymy wielką hossę.

DeFi okaże się hitem inwestycyjnym

Anonimowy analityk z rynku kryptowalut Altcoin Psycho przekazał swoim 82 000 obserwującym na Twitterze, że kupowanie dziś aktywów DeFi jest podobne do inwestowania w ether w 2016 roku, kiedy cena ETH wahała się od około 1 USD do 19 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Bańka na DeFi sprawi, że bańka ICO będzie wyglądać jak dziecinna zabawa, kiedy sprawy naprawdę się zaczną… – zauważył. – Wiele osób nawet nie wie, co oznacza DeFi, wejście na rynek DeFi w tej chwili jest jak kupienie ETH w 2016 roku – dodał.

W co inwestować?

Na początku miesiąca ujawnił, że zaczyna inwestować np. w Reserve Rights Token (RSR), który jest tokenem użytkowym protokołu Reserve Rights.

Inwestuje również w zdecentralizowany, międzyłańcuchowy token płynności THORchain (RUNE), token zarządzania i płynności zdecentralizowanej giełdy SushiSwap (SUSHI) i zdecentralizowanej giełdy instrumentów pochodnych Serum (SRM).

Ponadto analityk śledzi protokół “aktywów syntetycznych” Synthetix (SNX), platformę inteligentnych kontraktów Cardano (ADA) i protokół łańcucha bloków Alogrand (ALGO), którego „czas już nadszedł”.

Jeśli chodzi o bitcoina, analityk twierdzi, że inwestorzy powinni zdać sobie sprawę, że BTC pozostaje praktycznie niekwestionowanym aktywem numer jeden pod względem wartości.

W następnym sezonie na altcoiny będzie wiele narracji dot. „zabójcy Ethereum”. Będzie też narracja dot. “zabójcy bitcoina”. Nie jestem maksymalistą, ale miej to na uwadze – ostrzegał i sugerował, by podchodzić z dystansem do takich prognoz.

Dziś BTC kosztuje 36 323 USD, z kolei ETH 1 221 USD. Para ETH/BTC znalazła się na poziomie ok. 0,034.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania pgnig | notowania nasdaq na żywo | kurs baryłki ropy | nasdaq | euro online | dyskusja na temat kursu btc |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here