Naga MarketsGościem Marcina Wenusa na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Michał Kierul, prezes zarządu SoftBlue S.A. Został zapytany o szczegóły emisji akcji a także o to, na czym polega Autonomous Data Controler i Covid-watch oraz poproszony o przedstawienie planów spółki na 2021 i 2022 rok. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Jaki jest cel emisji akcji spółki i jaka jest jej wartość?
  • Czym jest system antysmogowy AirDron? Jakie jest rozwiązanie, aby przeciwdziałać temu zjawisku?
  • Czy emisja skupia się tylko na rynku lokalnych? Jakie są plany na przyszłość?

Te artykuły również Cię zainteresują
SoftBlue zamierza pozyskać od inwestorów aż 10 mln złotych

SoftBlue S.A., to notowana na NewConnect innowacyjna spółka technologiczna, posiadająca status Centrum Badawczo-Rozwojowego, która na bieżąco komercjalizuje badania naukowe. Spółka zamierza stworzyć własne Centrum B+R w Bydgoszczy, które będzie dedykowane optymalizacji zarządzania zasobami wodnymi i energetycznymi.

26 stycznia br. spółka rozpoczęła zapisy w ramach publicznej emisji akcji o wartości ponad 10 mln zł. Pozyskane środki od inwestorów zostaną przeznaczone na rozwój produktów z obszaru IoT, w tym m.in. urządzenia służącego do zarządzania produkcją i energią „Autonomous Data Controler” oraz sytemu antysmogowego „AirDron”. Zapisy na akcje potrwają do 12 lutego.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs euro usd | ropa brent notowania | gpw akcje | kursy funta |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here