Naga MarketsDom Maklerski TMS Brokers zaprasza do udziału w konkursie „Trading START”, odbywającym się na rachunkach demonstracyjnych. Osoby, które osiągną najwyższą stopę zwrotu otrzymają 3 wejściówki VIP na mecz piłkarski pomiędzy Polską oraz Kolumbią.


Z początkiem tygodnia wystartował drugi etap konkursu TMS – Trading START. Na jego zwycięzcę czeka kolejny wyjazd VIP na mecz Polska – Kolumbia. Kto nim będzie dowiemy się 13 kwietnia. W ramach konkursu w dniach 16-27 kwietnia zostanie rozegrana jeszcze jedna runda.

Na koniec każdego etapu, osoba z najwyższą stopą zwrotu wygra wyjazd VIP do Kazania na mecz Polska-Kolumbia. Udział w konkursie jest bezpłatny. Przy rejestracji każdy otrzymuje rachunek DEMO z wirtualnymi 50 000 PLN. Inwestycji można dokonywać na kontrakty na surowce, metale szlachetne, akcje i indeksy giełdowe, waluty oraz CFD na Bitcoin. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie i wziąć udział w każdym etapie. Na początku uczestnicy dostają od TMS Brokers także pakiet e-booków, dzięki którym mogą dobrze przygotować się do rozgrywek.

Po każdym etapie, poza wyjazdem na mecz, przyznane zostaną także dodatkowe nagrody:

  • 2 miejsce – 2000 zł
  • 3 miejsce – 1000 zł
  • 4 i 5 miejsce – 500 zł

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Zasady udziału w konkursie:

  • Konkurs jest bezpłatny i dostępny dla każdego – Ucz się rynku w praktyce, poznaj rządzące nim emocje i rywalizuj o nagrody
  • Otrzymujesz rachunek DEMO z wirtualnymi 50 000 PLN
  • Podejmujesz decyzje o tym w jakie instrumenty zainwestować – Do wyboru masz kontrakty na surowce, metale szlachetne, akcje i indeksy giełdowe, ponadto waluty (czyli rynek forex) oraz Bitcoina!
  • Dołącz w dowolnym momencie – Każdy etap jest niezależny. Możesz wziąć udział we wszystkich. Do każdego etapu możesz dołączyć nawet w trakcie jego trwania.
  • W konkursie liczy się stopa zwrotu jaką osiągasz ze swoich inwestycji
  • W rankingach możesz sprawdzić jak wygląda Twoje miejsce na tle pozostałych uczestników

Regulamin z zasadami konkursu dostępny jest pod linkiem.

Dołącz do konkursu i odbierz bezpłatny pakiet e-booków

Formacje, taktyka, strategia, analiza – to terminy przydatne także w tradingu. Jak w sporcie, tak w inwestowaniu nie osiągniesz wiele bez przygotowania. Przeczytaj ebooki TMS Brokers i poznaj się na inwestowaniu równie dobrze jak znasz się na piłce!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here