Naga MarketsNa łamach programu „Puls rynków” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, że już w poniedziałek rusza piąta edycja konkursu ING, podczas którego można zapoznać się w zasady inwestowania w certyfikaty Turbo oraz wygrać atrakcyjne nagrody. 


Zobacz również: Turbo Wyzwanie ING i GPW: 5. edycja konkursu tradingowego z nagrodami

Turbo Wyzwanie zaprasza na 5. edycję. Wygraj smartwarche, drony i hulajnogi elektryczne

Giełda Papierów Wartościowych oraz ING Group zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w piątej już edycji Turbo Wyzwania – konkursu inwestycyjnego, w którym każdy uczestnik może zainwestować wirtualną kwotę 100 000 zł w certyfikaty Turbo oraz wybrane ETF-y i akcje. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem Comparic oraz Fundacji Invest Cuffs. O konkursie i wciąż rozszerzanej palecie produktów ING poinformował Bartosz Śańpruch.

Z roku na rok ilość graczy biorących udział w konkursie rośnie (ok. 2000). Dla uczestników dostępne będą wszystkie certyfikaty na realnym rynku – ponad 400 certyfikatów na ponad 30 instrumentów bazowych. Można również kupić same akcje. Nie można więcej niż 50% startowej gotówki (100 tyś zł) przeznaczyć na certyfikaty Turbo i nie więcej niż 10% w jeden instrument. To ma cel edukacyjny – nie chodzi nam o to, żeby klienci kupowali jeden produkt, bo to prosta droga do porażki. Chcemy nauczyć uczestników pewnej dywersyfikacji – oznajmił Bartosz Śańpruch.

PODEJMIJ TURBO WYZWANIE

Terminarz  konkursu

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here