Naga MarketsRusza nowy cykl edukacyjny TMS! „Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego”COVID-19 spowodował bezprecedensową zmienność na rynkach finansowych, a na giełdach – niewidziane od dawna ożywienie. Ten efekt jest nadal widoczny, szczególnie wyraźnie na amerykańskich giełdach, które co raz biją kolejne rekordy. Dlaczego tak się dzieje? Czego można spodziewać się po giełdach? Wszystkie zawiłości wyjaśni w nowym cyklu TMS Brokers jeden z najsłynniejszych polskich komentatorów rynku amerykańskiego – Piotr Kuczyński.

  • Jak wygląda sytuacja na wykresach indeksów giełdowych od strony technicznej?
  • Co oznacza wzrost rentowności amerykańskiego „długu” i czy to może zagrażać hossie na Wall Street?
  • USA kontra Chiny i Rosja – jak na rynki wpłyną napięte relacje między krajami?
  • Czym jest rynek NFT (Non-Fungible Token) i jak może wpłynąć na rynek finansowy?
  • Goldman Sachs oraz Bank of America wybiera spółki – czy warto w nie inwestować?

Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego

Cykl webinarów „Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego” to spotkania online, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak ekspert ocenia ostatnie wydarzenia i ich wpływ na notowania konkretnych indeksów i spółek. Podczas cyklu obecni na szkoleniu będą mogli zadawać pytania ekspertowi.

Te artykuły również Cię zainteresują
ZAPISZ SIĘ »

Ci, którzy zapiszą się na szkolenie, ale nie zdążą na emisję na żywo, otrzymają nagranie, z którego dowiedzą się m.in.: czy inwestowanie w spółki technologiczne nadal ma sens? Czy wzrost rentowności amerykańskich obligacji oznacza rychłe spadki akcji na Wall Street? Jak zabezpieczyć się przed kryzysem wykorzystując spółki defensywne?

Uczestnicy cyklu szkoleń będą w praktyce dowiadywać się jak działa amerykański  rynek akcji, a także zrozumieją, dlaczego – mimo kryzysu – na giełdach światowych wzrosły całościowo obroty i liczba aktywnych inwestorów.

Możesz wziąć udział w webinarze także dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanej aplikacji TMS do handlu akcjami, która daje też dostęp do innych szkoleń oraz materiałów tworzonych na bieżąco przez ekspertów TMS.

Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i założysz darmowe konto. Włącz powiadomienia i bądź na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami – w tym o cyklu “Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego”

To proste! Zapisz się, a na podany adres e-mail otrzymasz link do webinaru ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi spotkania.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here