Naga MarketsW dniu 13 czerwca 2019 r. RUNMAGEDDON S.A. rozpoczął emisję akcji. Akcjonariuszem spółki może być każdy, kto zakupi jeden z 10 pakietów inwestorskich. Celem emisji akcji jest pozyskanie środków finansowych na zagraniczny rozwój marki Runmageddon.

RUNMAGEDDON S.A. oferuje akcje poprzez equity crowdfunding

Od dnia 13 czerwca 2019 r. fani najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami oraz potencjalni inwestorzy mogą nabyć akcje RUNMAGEDDON S.A. Każdy, kto dostrzegł już potencjał rynkowy marki oraz podziela jej misję, może dołączyć do grona jej akcjonariuszy. Informacje o emisji akcji są dostępne na platformie crowdfundingowej Beesfund oraz na stronie internetowej spółki: www.runmageddon.pl/akcje. RUNMAGEDDON S.A. oferuje możliwość nabycia pakietów akcji od 150 złotych do 150 tys. złotych. Każda osoba, która zdecyduje się zostać akcjonariuszem będzie miała zapewniony pakiet benefitów. Ich rodzaj zależny jest od wielkości nabytego pakietu akcji spółki.

Jaro Bieniecki, prezes spółki, był gościem Krzysztofa Kamińskiego w Comparic24.tv, opowiadając o planach spółki na najbliższą przyszłość.

W związku z brakiem obowiązku sporządzenia prospektu emisyjnego, został udostępniony dokument zawierający podstawowe informacje o emitencie, warunkach i zasadach oferty akcji serii C, celach emisji, na które mają być przeznaczone uzyskane z niej środki, istotnych czynnikach ryzyka oraz oświadczenie emitenta o odpowiedzialności za informacje zawarte w tym dokumencie. Dokument został opublikowany na stronie internetowej emitenta: www.runmageddon.pl/akcje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here